Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки українців платять за комуналку половину доходів

Багато грошей йде на оплату комунальних послуг.

14% українців витрачають на "комуналку" більше як половину доходу. Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

За останні 4 роки кількість сімей, які платять за комунальні послуги понад половину місячного заробітку, збільшилась удвічі. Окрім того, зменшилася частка тих, хто платить за комунальні послуги від 10 до 30% доходу.

Нагадаємо, 12 листопада повідомлялося, що від листопада нинішнього року через новий механізм нарахування пільг українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу - без урахування пільг та субсидій.

Відео Як змусити боржників платити за комунальні послуги – ТСН з’ясовувала

Попереджувати і судитися - це основний механізм боротьби з боржниками за комунальні послуги. От тільки цей процес досить тривалий і не завжди результативний. Напередодні в одній із багатоповерхівок столичного Святошина мешканці прийшли до боржника, аби вмовляти сплатити борг за комуналку. У процесі з'ясування, чому ж він не платить, сусід дістав рушницю і вистрелив.  

Як змусити боржників платити за комунальні послуги – ТСН з’ясовувала

Залиште свій коментар

Вибір редакції