Стан "Нафтогазу" турбує Ющенка

Президент України Віктор Ющенко стурбований фінансовою ситуацією в НАК "Нафтогаз України" та пропонує урядові розглянути діяльність цієї компанії.

Нафтогаз
УНІАН
У "Нафтогазу" є негаразди з балансом, вважає Віктор Ющенко.
Президент України Віктор Ющенко стурбований фінансовою ситуацією в НАК "Нафтогаз України" та пропонує урядові розглянути діяльність цієї компанії. Як передає УНІАН, про це він заявив сьогодні на розширеній нараді в Кабінеті міністрів із питань цінової політики.

"Мене турбує незбалансованість фінансового балансу цієї компанії. 7 млрд. грн. у бюджеті на поточний рік дисбаланс існує", - сказав Віктор Ющенко.

Президент також вважає, що до ухвалення державного бюджету на 2008 рік необхідно розглянути й затвердити баланс НАК "Нафтогаз України".

На його думку, також існують проблеми в концепції використання підземних сховищ газу. "Ми маємо прекрасний запас, але ми повинні говорити про умови наповнення сховищ", - зауважив він.

Віктор Ющенко також вважає, що існують проблеми в діяльності "Укртранзитгазу". "Модернізації, що були здійснені, або зміни на цьому ринку були або диверсіями, або речами, які потрібно терміново подивитися. Потрібно навести елементарний лад у газовому господарстві", - переконаний голова держави.

Як відомо, в червні Кабмін затвердив фінплан НАК "Нафтогаз України" з рівнем доходів 35 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: