Standard&Poor's підвищив рейтинг Києва

Довгостроковий кредитний рейтинг Києва підвищено з ССС+ до В-. Це свідчить про високу ймовірність того, що Київ зможе рефінансувати свої борги у 2011 році.

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's підвищило рейтинг Києва зі ССС+ до В-.

"Служба кредитних рейтингів Standard&Poor's підвищила довгостроковий кредитний рейтинг Києва з ССС+ до В-. Прогноз зміни рейтингів - "стабільний", - йдеться у повідомленні S&P.

Рейтинги було виведено зі списку CreditWatch, до якого їх було поміщено із "прогнозом, що розвивається" 14 червня.

Підвищення рейтингу відображає дуже високу, на думку агентства, імовірність того, що Київ зможе рефінансувати свої боргові зобов'язання зі строками погашення в 2011 році за допомогою нових валютних облігацій, випуск яких схвалено урядом України.

Як зазначали раніше експерти рейтингового агентства, Київ розробив реалістичний план рефінансування заборгованості за доларовими єврооблігаціями: план передбачає розміщення на міжнародних ринках середньострокових єврооблігацій до терміну погашення зазначеної заборгованості. Враховуючи поточну ринкову кон'юнктуру, експерти вважають, що ці дії дозволять місту своєчасно виконати свої боргові зобов'язання в поточному році.

Нагадаємо, наприкінці липня 2010 року рейтингове агентство Standard&Poor's підтвердило рейтинг Києва на рівні ССС+, прогноз за рейтингом - стабільний.

Читайте також:

Хрещатик увійшов до двадцятки найдорожчих вулиць Європи

На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

Міжнародні агентства підвищили рейтинги України до рівня 2008 року

Загальний зовнішній борг України збільшився до 120 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: