Standard & Poor's підвищило рейтинги України

Агентство причиною зміни рейтингу називає формування нового уряду в Україні та сподівання на поліпшення її відносин з кредиторами.

Рейтингове агентство Standard & Poor's підвищило суверенний кредитний рейтинг України за національною шкалою з "uaBBB" до "uaA".

Рейтингова дія слідувала за підвищенням суверенних рейтингів України за міжнародною шкалою: по зобов'язаннях в іноземній валюті - до "B-/C", по зобов'язаннях в національній валюті - до "В/в" 11 березня 2010 р.

"Підвищення суверенних рейтингів за міжнародною шкалою, що відбулося минулого тижня, було обумовлене формуванням нового уряду в Україні і нашим припущенням про те, що це може привести до формування більш послідовної стратегії і поліпшення стосунків з офіційними кредиторами", - заявив Джон Чамберс, глава комітету Standard & Poor's по суверенних рейтингах.

Як повідомлялося,  12 березня Standard&Poor's підвищило рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній валюті з рівня CCC+/C до рівня B-/C.

Нагадаємо, вчора, 17 березня, Міжнародне рейтингове агентство Fitch поліпшило прогноз рейтингів України з "негативного" до "стабільного".

Водночас Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті B- і короткостроковий рейтинг за зобов'язаннями в іноземній валюті B.

Читайте також:

Агентство Fitch покращило рейтинг української економіки

S&P: до неминучого дефолту Україні ще далеко

Standard & Poor’s підвищила рейтинг України

ВідеоStandard & Poor's підвищило рейтинги України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: