Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Standard & Poor's понизило рейтинг Греції до "сміттєвого" рівня

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило рейтинги Греції до "сміттєвого" (junk, нижче "BBB-") рівня.

Довгостроковий суверенний рейтинг Греції був змінений з "BBB +" до "BB +". Крім того, короткостроковий суверенний рейтинг країни був переглянутий з "А-2" до "В".

Прогноз по обох рейтингах – "негативний". Причиною для перегляду стала невпевненість аналітиків S & P в тому, що грецький уряд зможе вивести країну з боргової кризи і впоратися з рекордним дефіцитом бюджету.

Кілька днів тому Eurostat переглянув свою оцінку по дефіциту бюджету Греції в 2009 році і підвищив її з 12,9 до 13,6 відсотка ВВП. Крім того, статистичне відомство попередило, що дана оцінка може бути ще раз переглянута, і дефіцит бюджету країни за минулий рік може перевищити 14 відсотків.
23 квітня Греція офіційно звернулася до країн Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду з проханням "запустити механізм кредитної підтримки", щоб погасити борги, що накопичилися. Нагадаємо, загальна заборгованість Греції складає приблизно 300 мільярдів євро, і перевищує 100 відсотків ВВП.

Раніше 27 квітня міністр фінансів Греції Йоргос Папаконстантіну (George Papaconstantinou) поквапив ЄС і МВФ з виділенням кредитів і попросив надати кошти до 19 травня, коли країні потрібно виплатити багатомільярдний борг по облігаціях. МВФ і ЄС готові виділити грецькій владі в цілому 40-45 мільярдів євро.

Читайте також:

Масштабні страйки у Греції і Португалії викликали у містах цих країн транспортний хаос

Греція офіційно попросила фінансової допомоги у МВФ і Євросоюзу

Греція і Goldman Sachs обвалили біржі Європи

Залиште свій коментар

Вибір редакції