Standard & Poor's знизило рейтинг Італії

Через погіршення економіки Італії Standard & Poor's знизило кредитний рейтинг країни, що може спровокувати новий обвал на фондових ринках.

Міжнародне агентство Standard & Poor's знизило кредитний рейтинг Італії на один ступінь до А з А+ і зберегло негативний прогноз, пославшись на погіршення економічної перспективи країни.

Таке рішення агентства стало несподіванкою і може посилити побоювання ринків з приводу поширення боргової кризи єврозони.

Розхитана правляча коаліція Італії і розкол в парламенті, швидше за все, продовжать обмежувати здатність уряду Сильвіо Берлусконі відповідати рішуче на макроекономічні проблеми усередині країни і за кордоном, говориться в звіті S&P, датованому 19 вересня.

"На наш погляд, заходи, включені в графік реалізації Національного плану реформ Італії, навряд чи поліпшать економічні показники країни, особливо на тлі посилення фінансових умов і заходів жорсткої економії уряду", - заявило агентство.

Крок S&P застав ринки зненацька, оскільки вважалося, що швидше Moody's першим знизить суверенний рейтинг Італії. Минулого тижня Moody's повідомило, що відкладе рішення про рейтинг Італії ще на один місяць.

Як повідомлялося, уряд Італії затвердив план різкого скорочення бюджетних витрат - відповідно до вимог Європейського центробанку. Сповзання до дефолту Греції, Португалії, Італії та Іспанії погрожує стабільності єдиної європейської валюти - євро.

Читайте також:

Італія стала лідером Європи за рівнем молодіжного безробіття

Італія скорочує бюджетні витрати на 64 млрд дол

Для порятунку від кризи Центробанк почав купувати борги Італії та Іспанії

Німеччина не вірить у порятунок Італії від дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: