Ставка ПДВ знизиться до 17%, а "спрощенці" платитимуть 51 грн на пенсійне страхування

Президент заявив, що це потрібно робити, щоб максимально спростити умови ведення бізнесу, звільнити його від надмірного податкового навантаження.

Кабінет міністрів планує знизити ставку податку на додану вартість (ПДВ) з 20 до 17%.

Про це заявив президент України Віктор Янукович, виступаючи на XII з’їзді Партії регіонів, що проходить у Києві.

За його словами, нинішній стан економіки не дозволяє зменшувати податки та збори.

Водночас президент наголосив, що це потрібно робити, щоб максимально спростити умови ведення бізнесу, звільнити його від надмірного податкового навантаження.
 

"І ми це зробимо… у найближчій перспективі", - сказав Президент, зауваживши, що планується знизити ПДВ з 20 до 17%.

Окрім того, уряд зобов'язав фізичних осіб-підприємців, які платять єдиний податок, сплачувати 51 гривну на загальнообов'язкове пенсійне страхування, повідомив міністр праці і соціальної політики Василь Надрага.

"Ухвалено рішення, що сьогодні "спорщенці" додатково платитимуть до Пенсійного фонду 3 не оподатковуваних податком мінімуму (доходів громадян) за себе особисто. Це 51 гривня", - сказав, зокрема, міністр.

Разом з тим, він відзначив, що ці відрахування дозволять платникам єдиного податку в майбутньому отримувати пенсійні виплати хоч би на мінімальному рівні.

Як повідомлялося, державний комітет з питань регуляторної політики і підприємництва на чолі з Михайлом Бродським розробив нову концепцію закону про спрощену систему оподаткування.

Підприємців, що працюють по спрощеній системі, чекає підвищення ставок єдиного податку і скорочення переліку видів діяльності, якою вони можуть можуть займатися.

Читайте також:

Українським підприємцям підвищать податки

Азаров пояснив, за рахунок чого повертатиме невідшкодований ПДВ

Уряд підвищить податок на рекламу в десятки разів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: