Ставку єдиного податку для "іногородніх" зменшать

Норму, яка встановлює ставку єдиного податку для підприємців, котрі працюють не за місцем реєстрації, на рівні 1500 гривень, визнали несправедливою.

Ставка єдиного податку для підприємців, які провадять господарську діяльність не за місцем державної реєстрації або на всій території України, буде зменшена з 1500 до 600 гривень.

Таку зміну ініціювала робоча група, яка працює над Податковим кодексом, повідомляє прес-служба Держкомпідприємництва.

"Перед другим читанням Податкового кодексу робоча група аналізує всі пункти цього документу. Цю норму, яка встановлює ставку єдиного податку для підприємців, котрі працюють не за місцем реєстрації, на рівні 1500 гривень, визнали несправедливою. Для них єдиний податок буде зменшений до 600 гривень", - заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський, який працює у складі робочої групи.

За інформацією Бродського, ця поправка вже узгоджена із парламентським Комітетом із питань податкової та митної політики.

Нагадаємо, Верховна рада 7 жовтня підтримала у першому читанні запропонований Кабінетом міністрів проект Податкового кодексу.

За відповідне рішення проголосували 258 народних депутатів, зокрема 176 від партії регіонів, 4 – БЮТ, 11 – НУ-НС, 27 від Компартії, 20 – Блок Литвина та 20 позафракційних депутатів.

Того ж дня в Запоріжжі близько трьох тисяч підприємців провели акцію протесту та запустили на повітряних кульках плакат із зображенням авторів кодексу в небо.

Підприємці вимагають відставки Кабінету міністрів та реакції з боку Генеральної прокуратури.

Читайте також:

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

У Запоріжжі розробників податкового кодексу "запустили в космос"

Рада схвалила новий Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: