Стельмах: долар за два-три місяці сильно впаде

Голова НБУ закликає не купувати долари задля отримання прибутку, збільшення курсу не буде.

Голова НБУ Володимир Стельмах не виключає, що готівковий роздрібний курс долара за два-три місяці може знизитись до рівня 7,8 грн. за долар.

Виходячи з цього, він вважає, що купувати долари населенню з метою отримати прибуток є невигідним. "Абсолютно недоцільно купувати долари з розрахунком на вищий курс", - сказав голова Нацбанку та додав, що, купуючи долари зараз, населення може втратити на курсі навіть впродовж 10-денного терміну.

Стельмах також вважає, що сьогоднішня стабілізація курсу пояснюється позитивним торгівельним сальдо та практикою НБУ проводити валютні аукціони, на яких позичальники, які мають валютні кредити, мають змогу придбати іноземну валюту за нижчим, ніж в обмінних пунктах, курсом.

За останні місяці населення купило 2,6 млрд. доларів готівки, повідомив він.

Нагадаємо, з 13 березня НБУ почав продавати за пільговим курсом не тільки долар, але і євро. За два останні аукціони банки купили 1,7 мільйони євро.

Сьогодні торги по долару на міжбанку завершилися в діапазоні 8,275-8,29 грн. за долар. Вранці у п'ятницю банки купували долар по 8,15-8,25 грн. Курс продажу американської валюти склав 8,27-8,40 грн. за долар.

Читайте також:

Долар на міжбанку впав на кілька копійок

НБУ ввімкнув "зелене світло" достроковому погашенню кредитів

Уряд і Нацбанк не змогли домовитися, які банки рятувати

Нацбанк починає продавати пільгові долари 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: