Стихійну торгівлю спробують ліквідувати

ГУ з питань торгівлі та побуту КМДА пропонує посилити відповідальність громадян за несанкціоновану торгівлю та торгівлю в недозволених місцях.


Головне управління з питань торгівлі та побуту Київської міської державної адміністрації підготувало пропозиції щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині посилення відповідальності громадян за торгівлю „з рук” у невстановлених місцях та самовільне захоплення земельних ділянок (самовільне встановлення на них малих архітектурних форм).
 
Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на інформацію начальника ГУ з питань торгівлі та побуту Василя Щербенка.
 
Крім того, юридичним управлінням розроблено та надано для опрацювання відповідним структурним підрозділам КМДА проект Закону України „Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення” для подальшого розгляду та затвердження на сесії Верховної ради України.
 
Як повідомила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, для ліквідації незаконної торгівлі, згідно з розпорядженням Київського міського голови Леоніда Черновецького, в Києві щодня оперативними групами, до яких входять понад 600 працівників міліції, проводяться рейдові перевірки місць несанкціонованої торгівлі.
 
За даними Кільчицької, на ринках столиці створено близько 1 тисячі соціальних торгівельних місць для продажу громадянами плодоовочевої продукції. Також постійно відбуваються міські та районні ярмарки з продажу продовольчих товарів за соціально доступними цінами від безпосередніх товаровиробників. 

За інформацією прес-служби, на сьогодні столичною владою прийнято рішення створити міський холодильник-ізолятор належної потужності для зберігання та утилізації неякісних харчових продуктів невідомого походження. З часом буде побудовано й відповідний утильзавод.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: