Стихійну торгівлю у київському метро знову спробують ліквідувати

Попов доручив ліквідувати стихійну торгівлю в Київському метрополітені.

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов доручив начальнику головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків чорнобильської катастрофи при КМДА Володимиру Пшеничному подати пропозиції щодо створення спеціальної комісії з ліквідації стихійної торгівлі в столичній підземці.

Таку пропозицію голова КМДА висловив в ході засідання Київської міськдержадміністрації, присвяченій 25-й річниці Чорнобильської катастрофи.

«Люди звертаються до нас щодо того, що перевантажені і підземні переходи і сам метрополітен людьми, які там торгують, об'єктами торгівлі. У мене пропозиція до Пшеничного. Я прошу вас сьогодні-завтра підготувати розпорядження, згідно з яким ми створимо комісію. Давайте з точки зору надзвичайних ситуацій, профілактики, розглянемо це питання, пройдемося по наших станціях, подивимося де у нас що там є і ліквідуємо всі ці об'єкти, які нам заважають з точки зору проходу населення і тому подібне»,- зазначив Попов.

Також, за словами голови КМДА Попова необхідно ліквідувати «стихійну торгівлю» і довкола столичних ринків, оскільки вона «як правило є антісанітарною, а до того ж там торгують продуктами харчування в тому числі з району чорнобильської зони».

Нагадаємо, що у Сімферополі минулого року через стихійну вуличну торгівлю в навіть був запроваджений надзвичайний стан зумовлений антисанітарною ситуацією.

Читайте також:

Сімферополь увів надзвичайний стан через антисанітарію в місті

Через стихію в Японії постраждає метро на Троєщину

Партія регіонів висуне Попова в мери Києва

ВідеоСтихійну торгівлю у київському метро знову спробують ліквідувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: