Стів Джобс йде з посади голови Apple: акції компанії обвалилися

Обов'язки керівника компанії виконуватиме головний операційний директор Apple Тім Кук, який вже виконував обов'язки Джобса два роки тому.

Генеральний директор компанії Apple Стів Джобс покинув керівництво компанії за станом здоров'я, про це повідомляє Вusinessinsider.

На фоні цієї новини акції компанії подешевшали в понеділок на німецьких торгах на 8%.

"На моє прохання рада директорів компанії дала мені медичну відпустку, щоб я міг зосередитися на своєму здоров'ї", - повідомив Джобс у своєму зверненні до співробітників.

Обов'язки керівника компанії виконуватиме головний операційний директор Apple Тім Кук, який виконував обов'язки Джобса, коли той пішов в медичну відпустку по хворобі два роки тому.

Проте Джобс збереже за собою посаду президента компанії і братиме участь в ухваленні стратегічних рішень.

" Я упевнений в тому, що Тім і уся команда Apple виконають усю необхідну роботу і реалізують нашу стратегію на 2011 рік", - повідомив Джобс.

Як повідомляє Вusinessinsider, на даний момент не відомо чи пов'язаний відхід Джобса з його операцією по пересадці печінки, яку він переніс в 2009 році.

"Я дуже сильно люблю Apple і сподіваюся повернутися в компанію так скоро, як тільки зможу. Також я і моя сім'я просимо виявити повагу до нашого особистого життя", - заявив Джобс.

Читайте також:

Поліція допитала Стіва Джобса у справі про крадіжку прототипу iPhone 4

Apple представила нові продукти: серед них конкурент Facebook і Twitter

Стів Джобс повертається в Apple після хвороби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: