Столичні квартири до кінця року подешевшають на 20%

Ріелтори прогнозують здешевлення столичної житлової нерухомості до 1 тисячі доларів за квадратний метр.

Ціни на столичну житлову нерухомість до кінця поточного року можуть знизитися, мінімум, на 15-20%, прогнозує голова Національної ради Ріелторської палати України Олександр Бондаренко.

На його думку, у найближчому майбутньому і в середньостроковій перспективі ціни на нерухомість в Києві і основних великих містах ще впадуть. Йдеться про первинний і вторинний ринки. Експерт вважає, що до кінця року зниження середньої вартості 1 кв м житла складе як мінімум 15-20%.

За оцінками Бондаренко, середня вартість 1 кв м житла на первинному ринку повинна знизитись десь до 1 тис. дол., вторинного - до 1,2 тис дол. "Це ті ціни, які в змозі переварити средньостатистичний громадянин", - додав він.

На сьогодні, за даними експерта, середня вартість 1 кв м первинного житла в столиці складає 1,6 тис. дол., вторинного - порядку 1,3 тис. дол./кв м.

Як повідомлялося, середньостатистичному киянинові треба працювати і відкладати гроші 39 років, щоб купити квартиру у столиці.

Нагадаємо, що середня вартість нерухомості у Києві на початку квітня подолала мінімум останніх п'яти років, який був зафіксований у квітні 2009 року на рівні 1823,6 дол за 1 кв м.

Читайте також:

Нерухомість подешевшає до осені на 15%

Киянам треба 39 років відкладати зарплату, щоб купити квартиру у столиці

Ціни на квартири в Києві впали до п'ятирічного мінімуму

Продавши "гостинку" в Києві, можна купити тропічний острів

Лише 7% українців можуть собі дозволити купити житло в кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: