Столиця витратить 3 мільйони на покращення репутації "Київміськбуду"

За рекламну кампанію, спрямовану на покращення іміджу забудовника "Київміськбуду", зі столичного бюджету витратять 3 мільйони гривень.

За результатами тендеру холдингова компанія "Київміськбуд" підписала 12 липня договір з ТОВ "ЮСП ІМ" на рекламно-іміджевий супровід до кінця 2011 року. Вартість операції склала 3,25 млн гривень.

Рекламна компанія "ЮСП ІМ", повинна розробити рекламну стратегію "Київміськбуду", медіаплан з розміщення реклами на липень-грудень включно і брендбук, в якому будуть прописані корпоративний стиль (фірмовий шрифт, пропорції логотипу, корпоративні кольори в цифрових кодах) і всі правила, згідно з якими буде подаватися і розміщуватися рекламна інформація.

Згідно конкурсної документації, калькуляція по медіаплану повинна бути подана окремо від цього технічного завдання.

Планується розміщення наступної реклами: вихід сюжетів у новинах у прайм-тайм на телеканалах "Новий", "Інтер", "СТБ", "1+1", ТРК "Україна"- 1 раз на місяць.

Також передбачено виготовлення та розміщення рекламної інформації на вуличних рекламоносіях у Києві, в обсязі не меншому ніж 25 площин на місяць, розміром не менше 3х6 метрів.

Будівельники також оплатять рекламу в друкованих ЗМІ - газетах.

Нагадаємо, 3 серпня на виконання судового рішення, прийнятого у справі за позовом Генеральної прокуратури України, відновлено право власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради, якому повернуті акції ВАТ "Київміськбуд" на суму більше 114 млн грн.

Раніше у ЗМІ поширювалася інформація, що співголови фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді Дениса Комарницького випустили із СІЗО в обмін на згоду повернути у міську власність активи "Київміськбуду".

Читайте також:

Громаді Києва повернули акції "Київміськбуду" на 114 млн грн

Суд підтвердив: 80% акцій "Київміськбуду" належать місту

Суд визнав Київ власником акцій "Київміськбуду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: