Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стрімкий обвал рубля спричинить у Росії здорожчання продуктів, ліків, одягу й техніки

Рубль падає третій день поспіль через введені США санкції проти "друзів Путіна".

У Росії третій день поспіль падає рубль та дорожчає валюта. На Московській біржі євро вже коштує 80 рублів, долар - 64 рублі. Саме через це в РФ очікують здорожчання продуктів, ліків, одягу та побутової техніки.

На тлі обвалу курсу рубля російські рітейлери попередили про можливе підвищення цін. Більшість продавців непродовольчих товарів на 80% залежать від іноземних постачань, тобто вартість напряму залежить від валюти. Про це пише republic.ru.

Нагадаємо, що російський рубль, а також акції провідних компаній почали стрімко падати після того, як США запровадили нові персональні санкції проти "друзів Путіна". Росіяни із "кремлівської доповіді" США лише за день втратили понад мільярд доларів.

Додатковий тиск на рубль надає ситуація в Сирії. Влада США може завдати по Сирії ракетний удар у відповідь на хімічну атаку в Східній Гуті, в Росії ж попередили про "серйозні наслідки" у разі нанесення такого удару.

ВідеоНові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

Безпрецедентні персональні санкції проти режиму Путіна діють чотири дні, а на біржах уже обвал, курс рубля стрімко просів. Олігархи, звинувачені в агресії проти України та сирійського народу, втрачають мільярди, їхню власність у Сполучених Штатах арештовують.

Нові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції