Студенти отримають право відстрочки при оплаті за навчання

У Міносвіти вважають, що саме навчальні заклади повинні "танцювати під своїх студентів".

Міністерство освіти і науки висловлює повну підтримку ініціативі депутатів ВР щодо наділення вищих навчальних закладів правом надавати відстрочку в оплаті за навчання студентам-контрактникам в умовах економічної кризи.

Про це заявив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський під час прямої телефонної лінії у Кабінеті міністрів.

Відповідаючи на запитання журналістів, він, зокрема, наголосив, що студенти повинні платити за навчання “не для того, щоб, як сьогодні кажуть, виживали ті чи інші навчальні заклади”.

Полянський зазначив, що університети і навіть приватні вищі навчальні заклади сьогодні утримуються коштом платників податків і надають освітні послуги.

“А відповідно, як на мене, мають танцювати під споживача цих освітніх послуг”, - сказав він.

За словами заступника міністра, “так можна договоритися до того, що поліклініка матиме право надати смертельно травмованій людині медичну допомогу або не надати під тим приводом, що шукає “свого” хворого”.

Як повідомлялося, відповідний проект закону щодо відтермінування плати за навчання було внесено до парламенту 29 грудня 2008 року.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що в умовах економічної кризи виникла необхідність дозволити ВНЗ до стабілізації економічного становища в Україні надавати відстрочку студентам-контрактникам в платі за навчання строком до одного року.

Читайте також:

Студентам дозволять самостійно обирати предмети для навчання

Студент розстріляв трьох людей після сварки

Міносвіти змінило держзамовлення: юристів у педвузах більше не буде

Полтавську міліцію відправлять в інститут культури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: