Суд не припиняв продаж ОПЗ за позовом Семенюк-Самсоненко

Семенюк-Самсоненко 10 вересня вимагала призупинити продаж ОПЗ.

Окружний адміністративний суд Києва не припиняв продаж Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область) за позовом екс-голови Фонду державного майна Валентини Семенюк-Самсоненко.

Про це заявила сама Семенюк-Самсоненко.

З її слів, вона 10 вересня вимагала в Окружному адмінсуді Києва для забезпечення раніше поданого позову призупинити продаж ОПЗ, однак суддя, який веде цю справу, негайно пішов на лікарняний.

"На жаль, суддя Каліберда так злякався, що досі хворіє", - зазначила Семенюк-Самсоненко.

Вона додала, що 17 вересня їй стало відомо, що інший суддя призупинив продаж ОПЗ для забезпечення вимог у справі, яка об'єднала ряд інших позовів, зокрема й черкаського "Азоту".

"Про мій позов навіть нічого і не згадується. Коли я побачила, що є таке рішення, я опублікувала це в ЗМІ", - зазначила Семенюк-Самсоненко.

У свою чергу депутат Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко Андрій Портнов додав, що суд виносив тільки одну ухвалу, яка припиняє продаж ОПЗ, і за цією справою позов уже відкликано.

За даними депутата, окружний адмінсуд відмовив Семенюк-Самсоненко в її вимогах щодо забезпечення позову.

Виконуючий обов'язки голови ФДМУ Дмитро Парфененко підкреслив, що фонд не одержував ніяких судових ухвал, що припиняють конкурс із продажу ОПЗ.

Нагадаємо, 18 вересня прес-служба Соціалістичної партії (одним з лідерів якої є Семенюк-Самсоненко) заявила, що окружний адмінсуд призупинив продаж ОПЗ для забезпечення позову Семенюк-Самсоненко.

У цей же день юрист черкаського "Азоту" заявив, що той же суд для забезпечення позову підприємства призупинив продаж ОПЗ, однак про позов Семенюк-Самсонеко він нічого не знав.

21 вересня бізнесмен Олександр Ярославський, який контролює "Азот", заявив, що його підприємство відкликало позов.

3 компанії подали заявки на участь у конкурсі з продажу 99,67% акцій Одеського припортового заводу, строк подачі заявок уже минув.

У липні ФДМУ оголосив конкурс із продажу 99,567% акцій ОПЗ; стартова ціна пакету акцій становить 4 млрд. гривень, проведення конкурсу заплановано на 29 вересня.

17 вересня президент Віктор Ющенко призупинив приватизацію ОПЗ.

Міністерство юстиції вважає, що указ президента про припинення знаходження ОПЗ у списку об'єктів для приватизації 2009 року не припиняє процес приватизації заводу, оскільки, відповідно до законодавства, державну політику в сфері приватизації здійснює ФДМУ і він же здійснює повноваження власника цього держмайна. ФДМУ, керуючись цим висновком, не скасував конкурс.

Читайте також:

"Азот" передумав заважати приватизації ОПЗ

Суд заборонив продавати Одеський припортовий завод

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: