Суд оштрафував Daimler на 185 мільйонів доларів

Представники німецького і російського підрозділів Daimler визнали свою провину в хабарництві. Підкуповувалися чиновники щонайменше 22 іноземних держав.

Німецький автоконцерн Daimler AG визнав за собою провину в підкупі іноземних чиновників і вирішив виплатити штраф у розмірі 185 мільйонів доларів, щоб уникнути кримінального переслідування.

В ході попередніх слухань, що пройшов у Вашингтоні в четвер, 1 квітня, представники німецького і російського підрозділів Daimler визнали провину по двох епізодах порушення американського антикорупційного законодавства і виразили готовність виплатити раніше обумовлений штраф. Суддя Річард Леон, що розглядає справу «США проти Daimler AG» (USA vs Daimler AG) визнав розмір штрафу достатнім і ухвалив припинити розгляд відносно концерну.

Наголошується, що крім штрафу і визнання провини Daimler зобов'язується протягом двох років співробітничати з контрольними органами США і надавати будь-яку необхідну інформацію про свої операції. Крім того, за дотриманням компанією антикорупційних законів стежитиме незалежний спостерігач в особі колишнього директора ФБР Луіса Фрі.

Про те, що Daimler став фігурантом корупційного розслідування стало відомо 23 березня. До окружного суду у Вашингтоні був поданий сумісний позов від міністерства юстиції і Комісії з цінних паперів і бірж США, в якому затверджувалося, що компанія з 1998 по 2008 роки роздавала хабарі офіційним особам 22 держав, зокрема Китаю, Росії і Іраку.

Нагадаємо, Daimler витратив на хабарі декілька десятків мільйонів доларів. Чиновники, в послугах яких був зацікавлений автоконцерн, отримували не тільки гроші, але і дорогі туристичні путівки, а також броньовані автомобілі Mercedes.

В ході розгляду було встановлено, що корупційні схеми дозволили Daimler отримати додатковий прибуток в розмірі не меншого 50 мільйонів доларів.

Читайте також:

США звинуватили концерн Daimler AG у корупції

Легендарний бренд Maybach буде ліквідовано

Mercedes-Benz повстав проти Шумахера

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: