Суд остаточно визнав продаж "Київміськбуду" недійсним

Заступник генпрокурора просив суд визнати недійсним договір купівлі-продажу спірного пакету акцій, визнати право власності на зазначений пакет акцій за територіальною громадою міста в особі Київради.

Господарський суд Києва визнав недійсним договір купівлі-продажу 80% акцій ХК "Київміськбуд" між КМДА і компанією "Новий регіон", яку пов'язують із зятем Черновецького В'ячеслава Супруненка, від 29 липня 2009 року.

Про це йдеться в рішенні суду від 25 жовтня.

Спочатку заступник генпрокурора просив суд визнати недійсним договір купівлі-продажу спірного пакету акцій, визнати право власності на зазначений пакет акцій за територіальною громадою міста в особі Київради.

Також заступник генпрокурора просив зобов'язати компанії "Адрем" і "Термінал-Реєстр" (обидві пов'язують з ім'ям Супруненко) , які свого часу вели реєстр "Київміськбуду", внести записи до системи реєстру власників цінних іменних паперів про перехід спірного пакета акцій у власність Київради.

Окрім цього, Генпрокуратура просила суд зобов'язати "Новий регіон" повернути за актом прийому-передачі куплені за вказаним договором акції.

У ході судового процесу Головне управління комвласності заявило, що договір порушує публічний порядок і є нікчемним, так як спрямований на незаконне привласнення комунального майна.

Судом встановлено, що передумовою продажу компанії стало рішення Київради від 12 липня 2007 року, яким були внесені зміни в програму приватизації на 2007-2010 роки.

Нагадаємо, на засіданні 20 жовтня Господарський суд Києва визнав територіальну громаду Києва в особі Київради власником 80% акцій ХК "Київміськбуд", при цьому відмовився задовольнити вимоги позивача щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура заявила про незаконний продаж Київміськадміністрацією компанії "Новий регіон", 28,46% акцій компанії "Київгаз" і 25,464% акцій компанії "Київводоканал" у березні 2010 року, а також 80% ХК "Київміськбуд" в липні 2009 року і 51% акцій компанії "Київхімволокно" в травні 2009 року.

"Київводоканал" і "Київміськбуд" остаточно повернуті місту.

Справа про незаконний продаж частини "Київгазу" і "Київхімволокно" зараз знаходиться на розгляді суду.

Читайте також:

Джерело: активи "Київміськбуду" виведені в офшори

Суд скасував приватизацію "Київміськбуду"

Попов визнав, що не має впливу на "Київгаз" і "Київводоканал"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: