Суд підтвердив: 80% акцій "Київміськбуду" належать місту

Апеляційна інстанція визнала недійсним договір купівлі-продажу 80% акцій ХК "Київміськбуд" товариству "Фінансова компанія "Новий регіон" у липні 2009 року.

Київський апеляційний господарський суд 18 січня залишив у силі рішення про визнання права власності на 80% акцій холдингової компанії "Київміськбуд" територіальної громади Києва.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Водночас апеляційна інстанція визнала недійсним договір купівлі-продажу 80% акцій ХК "Київміськбуд", який був підписаний Головним управлінням комунальної власності КМДА з ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон" у липні 2009 року.

Суд також відмовив у задоволенні апеляційних скарг "Нового регіону", а також компаній "Атіма Лімітед" та "Сатіліна Лімітед", які заперечували право власності Києва на акції холдингу.

Постанова Київського апеляційного господарського суду набуває законної сили з дня її прийняття.

Нагадаємо, на засіданні 20 жовтня Господарський суд Києва визнав територіальну громаду Києва в особі Київради власником 80% акцій ХК "Київміськбуд", при цьому відмовився задовольнити вимоги позивача щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу.

Раніше Генпрокуратура заявила про незаконний продаж Київміськадміністрацією компанії "Новий регіон", 28,46% акцій компанії "Київгаз" і 25,464% акцій компанії "Київводоканал" у березні 2010 року, а також 80% ХК "Київміськбуд" в липні 2009 року і 51% акцій компанії "Київхімволокно" в травні 2009 року.

"Київводоканал" і "Київміськбуд" остаточно повернуті місту.

Читайте також:

Джерело: активи "Київміськбуду" виведені в офшори

Суд скасував приватизацію "Київміськбуду"

Попов визнав, що не має впливу на "Київгаз" і "Київводоканал"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: