Суд порушив справу про банкрутство City.com

Розпорядником майна призначений Сергій Кицула. Вимоги кредиторів приймаються впродовж місяця з дня публікації цього оголошення.

Господарський суд Києва 2 серпня цього року порушив справу про банкрутство ТОВ „Сіті'ком" (мережа гіпермаркетів електроніки City.com), що входить в холдинг Unitrade Group.

Як повідомляється, розпорядником майна призначений Сергій Кицула. Вимоги кредиторів приймаються впродовж місяця з дня публікації цього оголошення.

Відмітимо, що в жовтні 2009 року президент холдингу Unitrade Group Володимир Колодюк заявив, що утримувачі облігацій ТОВ „Сіті'ком" можуть не отримати виплати по ним.

Тоді він сказав, що після вступу ним і його партнером Володимиром Добровольским в право власності на цю і інші компанії, навколо яких з кінця минулого року триває конфлікт з його братом Андрієм Колодюком, гостро постане питання про погашення накопиченої компаніями заборгованості, в першу чергу, забезпеченою майном підприємств.

Після такої пропозиції директор інвесткомпанії „Фінекс-капітал", що є утримувачем облігацій ТОВ „Сіті'ком", Ігор Когут повідомив, що Колодюк запропонував утримувачам облігацій „Сіті'кома" особисто виплатити 10% їх вартості впродовж 10 років.

"Фінекс-капітал" повідомила про намір звернутися в правоохоронні органи з метою порушення кримінальних справ за фактом шахрайства.

Облігації серії В на суму 50 млн грн були розміщені в серпні 2007 року. Умовами випуску передбачена щоквартальна виплата доходу і щорічна оферта.

Читайте також:

"КІА Моторс Україна" визнана банкрутом

В Україні збанкрутіла ще одна турфірма

Збанкрутувала компанія, яка виміняла дачу для Януковича 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: