Суд повернув "Київгаз" у власність столиці

Це вже третє стратегічне підприємство, що впливає на життєзабезпечення столиці, яке було повернуто у власність територіальної громади.

Господарський суд Києва в повному обсязі задовольнив позовні вимоги Генеральної прокуратури України і визнав право власності на ВАТ "Київгаз" за територіальною громадою міста.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА) з посиланням на рішення суду, договір купівлі-продажу 28,46% пакету акцій ВАТ "Київгаз" визнано недійсним.

"Ми послідовні у своєму прагненні до відновлення законних майнових прав територіальної громади та повернення у власність міста стратегічно важливих об'єктів. Сьогоднішнє рішення суду по ВАТ "Київгаз" дозволить відновити контроль за діяльністю підприємства, а це запорука стабільного газопостачання для більш ніж 2 млн київських споживачів, серед яких 1,3 тис комунально-побутових закладів, понад 300 промислових підприємств і фізичні особи", - підкреслив перший заступник голови КМДА Олександр Попов.

За даними прес-служби, це вже третє стратегічне підприємство, що впливає на життєзабезпечення столиці, яке було повернуто у власність територіальної громади. Раніше місто відновило контроль над ВАТ "АК Київводоканал", ХК "Київміськбуд" та АТ "Київенергохолдинг".

Нагадаємо, влітку 2010 року стало відомо про продаж містом в 2009 році своїх часток в холдинговій компанії "Київміськбуд" 80%, "Київводоканалі" 25,464%, "Київгазі" 28,46% і "Київхімволокно" 51%. Всі угоди були здійснені за схожою схемою: на аукціонах через Українську універсальну товарну біржу (УУТБ), де покупцем виступила ФК "Новий регіон". Вже відомо, що у випадку з "Київміськбудом" і "Київгазом" торговець потім перепродав ці акції офшорним компаніям.

Пізніше, керівництво Київської міськдержадміністрації (КМДА) пообіцяло повернути до нового року "Київгаз" і "Київводоканал" територіальній громаді міста.

Нагадаємо, раніше Господарський суд Києва визнав недійсним договір купівлі-продажу 80% акцій ХК "Київміськбуд" між КМДА і компанією "Новий регіон", яку пов'язують із зятем Черновецького В'ячеслава Супруненка, від 29 липня 2009 року.

Читайте також:

Суд остаточно визнав продаж "Київміськбуду" недійсним

Джерело: активи "Київміськбуду" виведені в офшори

"Київводоканал" повернули киянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: