Суд припинив ліквідацію скандальної фінансової групи King's Capital

Суд припинив ліквідацію King's Capital та ввів процедуру розпорядження майном у 30-денний строк, після закінчення цього строку вимоги конкурсних кредиторів не будуть розглядатися.

Господарський суд Києва припинив процедуру ліквідації фінансової групи King's Capital і ввів процедуру розпорядження майном.

Про це сказано в повідомленні розпорядника майном.

"Пропоную всім кредиторам, які до сьогодні не подали заявки із грошовими вимогами до ліквідатора, звернутися з такими заявками до розпорядника майна в тридцятиденний строк з моменту публікації оголошення, тому що вимоги конкурсних кредиторів, подані після закінчення строку для їх подачі або не подані взагалі, не будуть розглядатися судом і вважаються погашеними", - сказано в повідомленні.

Розпорядником майна призначена Галина Серпутько, яка раніше була ліквідатором компанії.

Нагадаємо, раніше досудове слідство встановило, що загальні збитки, викликані фінансовими махінаціями King's Capital і пов'язаними з ним суб'єктами підприємницької діяльності становлять понад 100 мільйонів гривень.

1 вересня 2009 Господарський суд Києва визнав банкрутом фінансову групу King's Capital, а Шевченківський районний суд Києва звільнив з-під варти керівника King's Capital Олександра Бандурченка, який підозрюється в організації шахрайства цієї фінансової групи, під підписку про невиїзд.

У 2008 році міліція затримала Бандурченка за підозрою в шахрайстві після звільнення його з-під варти в Києві (раніше він був затриманий за підозрою в інших епізодах шахрайства).

Приводом для першого затримання Бандурченка стали близько 60 заяв громадян про те, що вони вклали гроші у фінансову групу і не можуть їх отримати їх назад.

Читайте також:

Офіційно: Аделаджу звинуватили у створені злочинної організації

Аделаджі заборонили покидати Україну

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: