Суд призупинив приватизацію держпакета акцій "АероСвіту"

Своєю ухвалою суд заборонив Фонду державного майна України (ФДМ) здійснювати будь-які дії з продажу державного пакета авіакомпанії.

Окружний адміністративний суд Києва на забезпечення позову інвестиційної компанії "Он-лайн капітал" тимчасово зупинив приватизацію державного пакета акцій ЗАТ "АероСвіт – Українські авіалінії" у розмірі 22,3941% статутного фонду.

Про це повідомив представник одного з учасників судового процесу.

За його інформацією, своєю ухвалою суд заборонив Фонду державного майна України (ФДМ) здійснювати будь-які дії з продажу державного пакета авіакомпанії, а також зупинив дію наказу ФДМ, яким було затверджено результати проведеної оцінки даного підприємства.

У позовній заяві, на забезпечення якої було прийнято дану ухвалу, компанія "Он-лайн капітал" вимагає визнати недійсними результати проведеної ЗАТ "Консалтингова фірма "Острів" оцінки держпакета ЗАТ "АероСвіт – Українські авіалінії", відповідно до якої 22,3941% авіакомпанії було оцінено в 17 млн. грн., а також вимагає зобов`язати ФДМ утриматися від продажу даного пакета акцій.

ЗАТ "Консалтингова фірма "Острів" оцінила ринкову вартість державного пакета ЗАТ "Авіакомпанія "АероСвіт" у розмірі 22,3941% статутного фонду в 17 млн. грн. Дане оцінення було проведено з метою подальшої приватизації держпакета акцій компанії.

Компанія "АероСвіт – Українські авіалінії" створена в 1994 році і на сьогодні є найбільшим українським авіаперевізником з розгалуженою маршрутною мережею і літаковим парком, Boeing, що складається з 15 суден. "АероСвіт" обслуговує понад 60 міжнародних повітряних ліній, включаючи 5 трансконтинентальних – до Нью-Йорка, Торонто, Пекіна, Делі і Бангкока, а також забезпечує доставку пасажирів до найбільших адміністративних і регіональних центрів України.

За даними компанії, 62% її акцій належать українським власникам: Фонду держмайна (22,3941%), ТОВ "ГенАвіа-Інвест" (24,999%), ТОВ "Укрінфоконсалт" (9,8%) і ТОВ "Бюро" (4,8%). Ще 38% акцій перебувають у власності нідерландської компанії Gilward Investments BV.

Нагадаємо, 28 вересня через страйк пілотів були скасовані наступні рейси "Аеросвіту": два в Москву, по одному в Тбілісі, Варшаву, Стамбул, Афіни і Сімферополь. Крім того, два рейси авіакомпанії було перенесено: до Одеси з 10:25 на 20:00 і до Москви - з 7:00 на 15:42. "П'ять літаків - до Бангкока, Ларнаку, Афіни, Стокгольм і Прагу - все ж таки змогли вилетіти, хоча і з тривалою затримкою", - уточнив прес-секретар компанії Володимир Гайдаш.

Читайте також:

"Аеросвіт" домовився зі страйкуючими пілотами та відновив польоти

"АероСвіт" звільнить кожного п'ятого працівника

"АероСвіт" виставили на продаж

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: