Суд скасував приватизацію "Київміськбуду"

Рішення Київради 2007 року про приватизацію "Київміськбуду" скасовано, компанію повернули у власність громади міста. Черга за "Київводоканалом" і "Київгазом".

Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Київради, яким у 2007 році була дозволена приватизація АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд".

"Таким чином, пакет акцій територіальної громади Києва в статутному фонді АТ ХК "Київміськбуд"... повернуто в перелік об'єктів, які не підлягають приватизації", - повідомила КМДА.

Перший заступник голови КМДА Олександр Попов зазначив, що це рішення суду підтвердило незаконність будь-яких спроб передати "Київміськбуд" у приватну власність.

"Я впевнений, що таке підприємство, як холдингова компанія "Київміськбуд", має працювати, перш за все, на користь мешканців міста, а не на певні приватні структури. Не можна для задоволення інтересів окремого бізнесмена позбавляти киян права на управління найбільшою будівельною компанією країни", - сказав Попов.

"Київміськбуд" залишиться у власності міської громади - це остаточне рішення, ніякої перепродажу не буде", - підкреслив він.

Попов додав, що киянам також буде належати "Київводоканал" і "Київгаз".

"Після повернення у власність територіальної громади "Київміськбуду" наступні наші кроки будуть направлені на відновлення нашого впливу на таких підприємствах як "Київгаз" і "Київводоканал", а також багато інших, про яких ми оголосимо пізніше", - зазначив він.

Як повідомлялося, акціонери АТ "ХК "Київміськбуд" 5 жовтня 2010 року провели одночасно двоє позачергових зборів, на яких місто відновило контроль над "Київміськбудом".

Головою правління холдингу призначений Михайло Голиця, головою наглядової ради - Єгор Русин, головою ревкомісії - Олена Дмитрієва. Новим реєстратором стало ТОВ "Фінреестр" замість ТОВ "Адрем".

Після зборів Олександр Попов заявив, що 80% акцій АТ "ХК "Київміськбуд" на сьогодні залишаються у комунальній власності міста.

Читайте також:

Попов визнав, що не має впливу на "Київгаз" і "Київводоканал"

Київрада заборонила приватизацію 80% акцій "Київміськбуду"

Київську енергетику повернули під контроль мерії

У "Київміськбуді" заявили про втрату печатки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: