Суд скасував рішення про оренду аеропорту в Жулянах невідомою компанією

Адміністративний суд скасував рішення КМДА про передачу аеропорту "Київ" (Жуляни) компанії "Майстер-Авіа" в оренду на 49 років.

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київради від 8 липня про передачу аеропорту "Київ" (Жуляни) в оренду компанії "Майстер-Авіа".

Відповідна постанова суду вийшла 16 серпня, "КоммерсантЪ-Украина" в статті "Жуляны не сдались". Позов був поданий Київською міською державною адміністрацією.

У постанові йдеться, що суд дійшов висновку про те, що рішення міськради становить "очевидну небезпеку неможливості захисту прав, свободи та інтересів територіальної громади Києва".

За даними джерела в КМДА, Київміськадміністрація має намір провести новий конкурс на оренду аеропорту.

"Ми вважаємо, що рішення було прийнято з порушеннями. Підставою для подачі позову став той факт, що компанії "Промсоцрозвиток" не дали можливості переоформити банківську гарантію", - зазначило джерело.

У КМДА розраховують, що на повторному конкурсі зможуть домогтися кращих умов здачі підприємства в оренду.

Гендиректор "Жулян" Денис Костржевський повідомив, що поки вирішується питання законності проведення конкурсу, в аеропорту призупинили роботи з реконструкції.

Фаворитом конкурсу на оренду аеропорту, що відбувся 15 червня, з самого початку була компанія "Промсоцрозвиток", яку пов'язують із співвласником російської ГК "Ренова" Віктором Вексельбергом.

Інвестор готовий був платити орендну ставку в розмірі 15% від вартості активів, які оцінюються в 24 млн грн, і побудувати термінал вартістю близько 35 млн євро. Але в компанії була неправильно оформлена банківська гарантія, і комісія Київради з питань власності дала їй два тижні для надання необхідних документів.

Проте через кілька днів комісія провела засідання, на якому визначила переможцем конкурсу "Майстер-Авіа", що запропонувала місту орендну ставку 5,5% на рік. За даними учасників ринку, цю компанію пов'язують із підприємцями Василем Хмельницьким і Андрієм Івановим.

"Промсоцразвиток" не надала необхідних документів. Немає ні гарантії, ні угоди з балансоутримувачем. Члени комісії не повинні були чекати два тижні", - заявив тоді Костржевський. А 8 липня Київрада прийняла рішення про передачу аеропорту в оренду на 49 років компанії "Майстер-Авіа".

Читайте також:

Попов закликав Черновецького не віддавати аеропорт "Київ" в оренду

Аеропорт в Жулянах віддали приватній фірмі на 49 років

Аеропорт в Жулянах віддали невідомій компанії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: