Суд в Англії задовольнив апеляцію України щодо "боргу Януковича" Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Високий суд Лондона тепер буде змушений знову розглянути цей позов.

Апеляційний суд Англії ухвалив апеляцію України на рішення Високого суду Лондона у справі українських боргів за єврооблігаціями на суму в три мільярди доларів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Таким чином, Високий суд Лондона буде змушений повернутись до розгляду цієї справи, відтермінувавши остаточний термін повернення Україною цих боргів.

Суддя визначив, що під час розглядання позову не було розглянуто аргументи української сторони, а тому вирок має бути переглянуто. 

Нагадаємо, уряд Миколи Азарова отримав кредит в рамках домовленостей між президентом РФ Володимиром Путіним і тодішнім президентом Віктором Януковичем у грудні 2013 року. Запозичення було видано за допомогою викупу євробондів України на 3 мільярди доларів через Ірландську фондову біржу. У 2015 році російська сторона не прийняла умов щодо реструктуризації боргу, зажадавши від Києва його повернення. Українська влада відмовлялася визнавати борг офіційним і наполягала на його комерційній основі.

Своєю чергою МВФ визнав борг перед Росією офіційним, але заявив, що кредитування України продовжиться, навіть якщо буде оголошений дефолт. Високий суд Лондона повинен був у прискореному порядку розглянути справу стосовно боргу. 

Росія вимагала прискорений розгляд і просила ігнорувати в справі Крим. Натомість українська сторона представила письмові роз'яснення про необхідність повномасштабного судового процесу. Наприкінці 2015 року Кабмін України наклав мораторій на виплату цього боргу

ВідеоВисокий суд Лондона винесе проміжний вердикт у справі про борг Януковича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції