Суд відмовився зупиняти ціни на газ

Суд не задовольнив клопотання Національного форуму профспілок України про припинення як забезпечення позову дії постанови НКРЕ, якою з 1 серпня введені в дію нові тарифи на газ для населення.

Окружний адміністративний суд Києва відмовився зупиняти рішення про подорожчання газу для населення.

Суд не задовольнив клопотання Національного форуму профспілок України про припинення як забезпечення позову дії постанови Національної комісії регулювання електроенергетики, якою з 1 серпня введені в дію нові тарифи на газ для населення.

Як наголошується у прес-релізі, суддя аргументував своє рішення "відсутністю доказів на підтвердження того, що існує очевидна небезпека спричинення шкоди правам, свободам і інтересам позивача".

Разом із тим, НФПУ зазначає, що відмова у припиненні дії постанови на час розгляду справи у суді порушує права і завдає шкоди громадянам України як споживачам природного газу, оскільки вони вимушені платити за блакитне паливо за новими, значно підвищеними цінами, і якщо рішення НКРЕ буде визнане неправомірним, вони зазнають збитків.

НКРЕ своїми постановами збільшила з 1 серпня 2010 року на 50% відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення і гаряче водопостачання населення.

Читайте також:

Росія назвала ціну на газ для України у 2011 році

Азаров назвав розмови про зростання тарифів безпідставними

В обмін на злиття "Газпром" пропонує Києву проблемні родовища на Ямалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: