Суд визнав банкрутом туроператора Karya Tour

Туроператора Karya Tour, через якого в Туреччині залишаються 738 українських туристів визнано банкрутом.

Господарський суд Києва визнав банкрутом ТОВ Karya Tour (Київ) і відкрив ліквідаційну процедуру.

Як повідомляється, ліквідатором призначена арбітражний керівник Валентина Мору.

Заяви кредиторів приймаються впродовж одного місяця з дня публікації за адресою ліквідатора - вул. Орловська, 15, кв. 110.

Нагадаємо, що, з посиланням на дані МЗС України, 8 липня в провінції Анталія (Туреччина) українських туристів, що купили путівки компанії Karya Tour, почали виселяти з готелів у зв'язку з не забезпеченням туроператором плати за заброньовані для громадян номери.

За станом на 13 липня в Туреччині залишалися 738 українських туристів, які виїхали на відпочинок по путівках туроператора Karya Tour.

Як повідомив аташе з питань культури і інформації посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз 13 липня, після заяви компанії Karya Tour про припинення своєї діяльності, в Туреччині на відпочинку знаходилися 3,9 тис. туристів, яка придбала турпутівки у цього оператора. У їх числі - 1,724 тис. українців, а також громадяни Словаччини, Польщі і Угорщини.

Нагадаємо, що Міністерство культури і туризму Туреччини спільно з туристичними операторами, зокрема Tez Tour, вжили заходи з тим, щоб туристи змогли продовжити відпочинок і мали можливість своєчасно повернутися в Україну.

Вильоти туристів в Україну розписані до 22 липня, зокрема, 13 липня в Україну повинні були повернутися близько 110 туристів, 14 липня очікується приліт 350 чоловік. До 22 липня практично усі українці повернуться додому.

Читайте також:

МЗС врятувало українців у Туреччині, які постраждали від банкрутства туроператора

Туреччина почала виселяти українських туристів з готелів

Найпопулярніші напрямки цього літа – Греція і Туреччина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: