Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заарештував у Нідерландах активи "Газпрому", аби стягти борги на користь України

Росія винна 2,6 мільярда доларів.

Суд заарештував активи російської компанії "Газпром", які перебувають у Нідерландах.

Про це повідомляє "Нафтогаз України".

За рішенням Стокгомського арбітражу, "Газпром" винен "Нафтогазу" 2,6 млрд дол. Гроші російська компанія віддавати не хоче, подала апеляцію на це рішення. Тим часом українська компанія звернулася до судів, аби ті заарештували активи "Газпрому".

Раніше в "Нафтогазі" заявили, що оскарження рішення не врятує "Газпром" від конфіскації майна після розгрому.

Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" понад 4,6 мільярда доларів США за недопоставлені обсяги газу для транзиту, передбачені двосторонніми угодами. Раніше суд підтвердив борг української компанії за поставки газу на суму понад два мільярди доларів США. В підсумку за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями щодо поставки й транзиту газу "Газпром" мусить доплатити НАК 2,56 мільярда доларів, а також пеню. 21 березня "Газпром" оскаржив також рішення арбітражу щодо контракту на поставку газу.

Так само на початку березня в "Газпромі" попередили про початок розірвання двосторонніх угод з українською стороною.

ВідеоВиконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

Повідомлення про це з'явилось на урядовому порталі. У ньому йдеться про штраф, накладений на "Газпром" Антимонопольним комітетом ще два роки тому за зловживання монопольним становищем на ринку України. Зараз це майже 172 мільярди гривень. І саме у цій справі виконавча служба Мін`юсту почала процедуру арешту активів "Газпрому" - а це майно та акції чотирьох його підприємств.

Виконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції