Суд заборонив реєструвати постанову про подорожчання газу для населення

Також суд заборонив НКРЕ офіційно оприлюднювати свою постанову про підвищення цін на газ.

Окружний адмінсуд Києва заборонив Міністерству юстиції реєструвати постанову Нацкомісії регулювання енергетики про затвердження роздрібних цін на газ для населення.

Як повідомила прес-служба Мін’юсту, заборона діятиме до вирішення по суті адміністративного позову Національного форуму профспілок України до НКРЕ.

Позивач звернувся з адмінпозовом до НКРЕ з вимогами про визнання протиправними дій щодо прийняття постанови від 9 липня про подорожчання газу для населення.

Також суд заборонив НКРЕ офіційно оприлюднювати свою постанову від 9 липня.

Нагадаємо, підвищення ціни на газ для населення з 1 вересня 2009 року було погоджене Україною з МВФ, і відповідний пункт був внесений до відкоригованої в липні програми співпраці України і МВФ.

31 серпня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Національного форуму профспілок України, в якому було оскаржено постанову про підвищення цін на газ, який використовується для потреб населення.

У свою чергу уряд рекомендував НКРЕ переглянути з 1 жовтня ціни на газ для населення, з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

Читайте такой:

Україна пообіцяла МВФ підвищити ціни на газ з 1 жовтня

Україна отримає кредит від ЄС, коли подорожчає газ для населення

НКРЕ вивчає підвищення цін на газ за дорученням Ющенка

Тимошенко не підвищить ціни на газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: