Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд зняв арешт із понад 400 об'єктів нерухомості, пов’язаних з Коломойським

Суддя вирішив, що арешт був накладений без доказів пропорційності вартості нерухомого майна із розміром збитку.

5 липня Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання ТОВ "Приватофіс" і зняв арешт із 415 об'єктів нерухомості компанії.

Про це йдеться в ухвалі суду, оприлюдненій у Єдиному реєстрі судових рішень 12 липня, передає Інтерфакс-Україна.

Суддя дійшов висновку, що "арешт був накладений без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке було накладено арешт, із розміром збитку, заподіяного кримінальним правопорушенням", зазначено в матеріалах справи.

Як повідомлялося, у квітня 2017-го ГПУ підозрювала колишнє керівництво "ПриватБанку" в наданні свідомо невигідних для банку кредитів, що призвело до заборгованості перед "Приватбанком" на суму понад 372,78 млн гривень.

За даними слідства, "Приватбанк" уклав договір з НВ ТОВ "Океанмаш", ТОВ "Тайлон", ТОВ "ЕЛ ТІ Груп", ТОВ "Агентство Новий світ", ТОВ "Фрілайн", ТОВ "зернопоставки-М", ТОВ "Канделла", ТОВ "ВПФ", ТОВ "Елара", ТОВ "Комунальне обслуговування будинків".

Предметом угоди було надання товариствами в заставу корпоративних прав, а поручителем стало підприємство "Приватофіс". Зазначалось, що за всіма позиками як застави були надані частки корпоративних прав на пов'язані між собою компанії. При цьому у власності "Приватофіс" перебувало 415 об'єктів нерухомості, жоден з яких не виступав заставним майном в кредитних договорах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції