Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд зняв арешт з рахунків "Енергоатома", в якому СБУ викрила корупційні схеми

Спецслужби стверджували, що найбільший виробник палива використовував незаконні схеми під час вивезення відпрацьованого ядерного палива на зберігання до Росії. 

Суд зняв арешт та відновив діяльність компанії "Енергоатом". Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Він зауважив, що це рішення дозволить Україні виконати фінансові зобов'язання перед європейськими та американськими партнерами, у тому числі за кредитними угодами, а також повернути довіру іноземних банків.

"Ми зможемо відновити програму диверсифікації постачання ядерного палива для АЕС України і продовжити заплановані роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду", - зауважив Гройсман.

Як відомо,"Енергоатом" є оператором чотирьох АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Південно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водяними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тисяч МВт. У червні співробітники СБУ розкрили корупційні схеми посадовців найбільшого виробника електроенергії під час постачання палива для українських АЕС та вивезення відпрацьованого ядерного палива на зберігання до Росії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції