Суд зобов'язав Львівський бронетанковий завод виплатити до бюджету 10 млн грн

Справа стосується замовлення Міноборони.

Львівський бронетанковий завод повинен буде виплатити до держбюджету 9,8 млн грн.

Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Києва, повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

ВідеоДиректора Львівського бронетанкового заводу звільнили під заставу у 2 мільйони

Справа стосується договору про постачання тактичних бойових машин "Дозор-Б", договір на виготовлення та постачання яких був підписаний у грудні 2015 року між заводом та Міністерством оборони України. Підприємство мало виготовити 10 таких машин, які призначалися для використання в зоні проведення антитерористичної операції.

Через те, що сума перерахованих Міноборони коштів перевищувала фактичні витрати підприємства на виготовлення і постачання, підприємство повинно було повернути майже 6,5 млн грн передоплати. Але завод цього не зробив. Тоді прокуратура звернулася до суду щодо примусового стягнення цих коштів.

Крім того, Львівський бронетанковий завод повинен буде виплатити 3,3 млн грн штрафних санкцій за прострочення виготовлення і постачання військової техніки.

Нагадаємо, 13 липня директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та його заступника затримали на робочому місці детективи НАБУ. Чиновників підозрюють у "привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем".

Солом'янський районний суд Києва призначив директору Львівського бронетанкового заводу Роману Тимківу запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або застави в 2 мільйони гривень. Згодом він обрав запобіжний захід для трьох затриманих посадових осіб Збройних сил України та ДП "Львівський бронетанковий завод". За Тимківа внесла заставу його сестра.

Залиште свій коментар