Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд зобов'язав Україну виплатити 12,5 млн доларів компанії Коломойського та його партнерів

Мін'юст зобов'язаний виконати рішення Лондонського арбітражу.

Київський апеляційний суд зобов'язав Україну в особі Міністерства юстиції виплатити понад 12,5 мільйона доларів британській компанії JKX Oil&Gas, третина акцій якої належить українському бізнесменові Ігорю Коломойському та його партнерам.

Про це повідомляє Економічна правда із посиланням на постанову суду.

У постанові йдеться, що Міністерство юстиції має виконати Арбітражне рішення Постійного третейського суду Лондона і відшкодувати кошти нафтогазовій компанії.

JKX Oil&Gas, яка володіє Полтавською газонафтовою компанією, подала позов до України у Лондонський арбітраж. Загальна сума претензій сягала 250 млн доларів. Підставами для подачі позову були збільшення Верховною Радою ставки плати за користування надрами при видобутку нафти і газу, заборона Кабміном на закупівлю газу певними компаніями у всіх постачальників, крім "Нафтогазу", введення правлінням НБУ адміністративних заходів на валютному ринку.

Суд у Лондоні відхилив більшість вимог JKX Oil&Gas, але все ж зобов'язав Україну виплатити 11,7 млн доларів. Мін'юст подав апеляцію на це рішення до Високого суду Англії та Уельсу, але апеляція була відхилена.

Нагадаємо, державний банк "ПриватБанк" подав до американського суду позов на бізнесмена Ігоря Коломойського. Позов був зареєстрований 21 травня у Канцелярському суді штату Делавер. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції