Суд зобов'язав виконавчу службу заарештувати все майно Бахматюка

Заарештоване все майно підприємця.

Міністерство юстиції 28 жовтня відкрило виконавче провадження за ухвалою Печерського райсуду про накладення арешту на рухоме й нерухоме майно підприємця Олега Бахматюка, а також на його грошові кошти, розміщені на поточних рахунках ПАТ "КБ Фінансова Ініціатива" та ПАТ "ВіЕйБі Банк".

Про це повідомляє НБУ.

Мова йде про суму в розмірі 1,2 млрд грн за кредитною угодою "ВіЕйБі Банк", у якій Бахматюк виступив фінансовим поручителем.

28 жовтня також був арештований будинок, що належить Бахматюку і розташований у Козині на Київщині загальною площею 1 049 кв. метрів.

Печерський суд ще 25 вересня 2015 року задовольнив позов Нацбанку та наклав арешт на гроші та майно Бахматюка. Однак, тоді державна виконавча служба відмовилась відкривати провадження, посилаючись на те, що в судовій ухвалі не було вказано адресу та ідентифікаційний номер боржника.

"Відмова виконавчої служби базувалась на формальних причинах та була незаконною, оскільки ВСУ на той час вже надав роз'яснення з цього приводу, з якого слідує, що вказані виконавчою службою причини відмови можуть бути встановлені самим виконавцем", - пояснив директор юрдепартаменту НБУ Олег Заморський.

Тому Національний банк знову звернувся до суду та оскаржив відмову виконавчої служби.

У жовтні 2016 року суд скаргу НБУ задовольнив і зобов'язав відкрити виконавче провадження і накласти арешт на гроші та все майно Олега Бахматюка. 

Нагадаємо, 12 травня 2016 року Печерський районний суд Києва задовольнив заяву Нацбанку та наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємця Олега Бахматюка.

У червні Національний банк України визнав неплатоспроможним комерційний банк "Фінансова ініціатива", який належить аграрному олігарху та власнику ще одного збанкрутілого "VAB Банку" Олегу Бахматюку.

Олег Бахматюк опосередковано володів 100% акцій банку через ТОВ "Інвест-Сервіс" таQuickcom Limited.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: