Світова економіка почала виходити з кризи

Згідно дослідженням міжнародних експертів, темпи спаду світової економіки сповільнилися, і незабаром можна чекати на злам та вихід із кризи.

Рецесія світової економіки почала відступати, а темпи спаду провідних економік сповільнилися.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Організацією економічного співробітництва і розвитку (Organization for Economic Co-operation and Development - OECD).

Для 30 країн, що входять в ОЕСD, звітні випереджаючі індикатори OECD виросли в квітні на 0,5 пункту, до 93,2 пункту. Ознаки виходу з рецесії зафіксовано у Великобританії, Франції, Італії та Канаді. Позитивні сигнали з'явилися також в економіках США, Японії та Німеччини.

На думку експертів організації, цей момент є поворотним, хоча статистика поки не дозволяє зробити однозначного висновку щодо того, чи є це поліпшення економічного стану тимчасовим, чи це - кардинальний поворот до швидкого виходу з рецесії.

В той же час, за даними дослідження, в більшості країн, що не входять до OECD, економічний спад посилюється. Якщо Китай та Індія знаходяться в позитивній зоні, то в Росії й Бразилії рецесія продовжиться. Індекси обох країн негативні, і, на думку експертів організації, поліпшення в цих економіках у найближчі два-три місяці не станеться.

Досягнула дна кризи й починає виходити з неї також ізраїльська економіка.

Нагадаємо, за оцінками експертів, першими з наслідками світової фінансової кризи мають шанси впоратися Китай і країни Азії.

За даними китайських фінансистів, економіка КНР вже пройшла пік фінансової нестабільності та почне зростати вже цього року.

Читайте також:

Горбачов закликав Захід негайно розпочати перебудову

Ватикан може збанкрутіти через кризу

Українська економіка стала найгіршою в СНД

Китай першим подолає фінансову кризу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: