Світові ціни на нафту пішли вниз

На світових фондових ринках нафта подешевшала через побоювання інвесторів зниження на неї попиту.

Нафта дешевшає під час ранкових торгів у середу. Інвестори побоюються, що попит на енергоносії в США минулого тижня був меншим, ніж очікувалося раніше. Гравців також турбують чутки про можливе збільшення обсягів видобутку країнами ОПЕК.

Вартість серпневих ф'ючерсних контрактів на WTI під час електронних торгів на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) до 8:02 опустилася на 0,82 дол. (0,87%) щодо рівня 20 червня - до 93,35 дол. за барель.

За підсумками торгів напередодні цей контракт подорожчав на 0,54 дол. - до 94,17 дол. за барель.

За даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти в США на минулому тижні скоротилися всього на 81 тис. барелів, тоді як аналітики прогнозували зниження на 1,4 млн барелів.

У результаті інвестори тепер побоюються, що офіційні дані Міненерго США, які, як очікується, будуть опубліковані в середу, виявляться гіршими за прогнози. До виходу даних API аналітики прогнозували, що Міненерго повідомить про скорочення запасів нафти в США минулого тижня на 1,83 млн барелів.

"Попит поки що не дуже сильний, а запаси - вищі, ніж в середньому в минулі роки. Поки рівень попиту не виросте суттєво, ціни навряд чи будуть підвищуватися", - зазначив аналітик Cameron Hanover Пітер Бойтель.

Крім того, негативно на настрої ринків вплинула заява одного з керівників МЕА Девіда Файфа, який сказав, що агентство відзначає ознаки зростання видобутку нафти в ряді країн ОПЕК, включаючи ОАЕ і Саудівську Аравію.

Котирування ф'ючерса на нафту Brent на серпень на лондонській біржі ICE Futures до 8:03 упало на 0,1 дол. (0,09%) - до 110,85 дол. за барель.

Читайте також:

Україна подвоїть видобуток власної нафти

Світові ціни на нафту падають через безробіття у США

Азербайджанська нафта потекла нафтопроводом "Одеса-Броди" на українські НПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: