Світові ціни на нафту різко пішли на спад

Через нестабільність американської економіки світові ціни на нафту почали стрімко знижуватись.

Ціни на нафту на світових ринках в середу, 3 серпня, істотно знизилися на тлі побоювань, що економіка США, яка стабільно втрачає позиції, спричинить падіння попиту на паливо в цій країні.

Ціна вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) за підсумками торгів впала на 3,23 долара - до 113,23 долара за баррель.

На Нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість вересневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil знизилася на 1,86 долара - до 91,93 долара за баррель.

Комерційні запаси нафти на оптових складах США збільшилися на один мільйон баррелів за минулий тиждень. За той же період сталося збільшення запасів пального - на 1,7 мільйона баррелів, а також дистилятів - на 400 тисяч баррелів. Аналітики припускали, що ріст запасів нафти складе 1,5 мільйона баррелів, пального - 250 тисяч баррелів, дистилятів - на 1,5 мільйона баррелів.

Додатковим фактором зниження вартості нафти стали новини про те, що індекс ділової активності в секторі послуг США в липні зменшився на 0,6 процентного пункту - до 52,7% з 53,3% в червні.

Показник розчарував експертів, які вважали, що індекс виросте на 0,2 процентного пункту, - до 53,5%. У той же час об'єм промислових замовлень в країні в червні зменшився на 3,8 мільярда доларів, або на 0,8% в порівнянні з травнем, і склав 440,7 мільярда доларів, співпавши з очікуваннями експертів.

Читайте також:

Найбільші запаси нафти у світі має Венесуела

Україна подвоїть видобуток власної нафти

Сенат США підтримав проект по держборгу, запобігши дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: