Світові ціни на нафту знизилися

Спад промвиробництва у США викликав зниження цін на нафту на світових фондових ринках.

Світові ціни на нафту знизилися на тлі даних про меншу кількість нових робочих місць в компаніях США, ніж було обіцяно минулого місяця, а також даних про спад розвитку виробництва.  Через такі фактори виникли побоювання зниження росту попиту на паливо.

Ціна липневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE (InterContinental Exchange Futures) за підсумками торгів впала на 2,20 долара - до 114,53 долара за баррель.

На Нью-йоркській біржі NYMEХ (New York Merchantile Exchange) вартість липневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil знизилася на 2,41 долара - до 100,29 долара за баррель.

У вівторок, 31 травня, було зафіксоване рекордне за останні три тижні зростання світових цін на нафту на тлі послаблення долара і очікувань інвесторів, що влада європейського регіону схвалить новий пакет фінансової допомоги Греції у рамках боротьби з борговою кризою.

Цього тижня учасники ринків чекають доповіді ЄС і МВФ за підсумками чергової інспекції в Афінах. Деякі експерти побоюються, що доповідь констатує відхід Греції від домовленостей за усіма пунктами програми консолідації бюджету.

Читайте також:

Світові ціни на нафту значно знизилися

Ціна нафти показала рекордне падіння за один день

Попит на нафту впав через високі ціни

Світових запасів нафти залишилось на 50 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: