Світові ціни на золото обвалилися

На світових фондових ринках золото за день подешевшало на 5,5%, що стало рекордним зниженням з березня 2008 року.

Падіння цін на золото в середу, 24 серпня, що відбувалося в рамках триваючої корекції після значного зростання минулого тижня, перевищило 5,5% і стало рекордним з березня 2008 року, свідчать дані торгів на біржах.

Грудневий ф'ючерс на золото в ході торгів в Нью-Йорку на біржі Comex за підсумками середи подешевшав на 5,6% - до 1757,3 долара за тройську унцію.

Прагнення інвесторів до фіксації прибутку на ринку золота було підтримано також зростанням світових фондових бірж і підвищенням інтересу до більш прибуткових і ризикованих активів на тлі позитивних статданих у США.

"Інвестори, які заробили багато швидких грошей, зараз закривають позиції, щоб повернутися на ринок на більш низьких рівнях", - вважає головний трейдер Kingsview Financial в Чикаго Метт Земан.

На початку поточного тижня вартість золота перевищувала рекордно високу позначку в 1910 доларів за унцію на тлі загальносвітової економічної невизначеності. З початку липня ціни на метал додали близько 25%, багато експертів вже підвищили свої прогнози щодо вартості золота на поточний рік, а деякі висловили думку, що вона перевищить 2000 доларів в найближчі кілька тижнів.

Зростання цін на золото в 2010 році на 30% стало рекордним, за перше півріччя 2011 року метал подорожчав на 5,3%, в липні підвищення його вартості склало 8,5%. Десятирічний період зростання вартості металу став найтривалішим періодом збільшення ціни, принаймні, з 1920 року.

Читайте також:

Золото вперше в історії подолало цінову планку у 1900 доларів за унцію

Україна починає промисловий видобуток золота

Українцям рекомендують вкладати гроші у золото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: