Світові прогнозують другу  хвилю економічної кризи

У звіті Fitch Rating приводяться сукупні прогнози щодо ряду секторів світової економіки, які є досить вразливими до ризиків, а також указуються емітенти в найуразливіших галузях.

Друга хвиля рецесії торкнеться показників і рейтингів в секторі будівельних матеріалів, сталеливарній галузі, хімічній галузі, технологічному секторі, автомобільній промисловості і медійному секторі, що фінансується за рахунок реклами, в Європі, Близькому Сході і Африці.

Про це йдеться у звіті, опублікованому міжнародним рейтинговим агентством Fitch Rating. У звіті приводяться сукупні прогнози щодо перерахованих і інших, менш схильних до ризиків, секторів, а також указуються емітенти в найуразливіших галузях.

Друга хвиля рецесії не є центральним макроекономічним сценарієм Fitch, але можливість такого розвитку подій збільшується, якщо пакети жорстких заходів, прийняті урядами, сильніше вплинуть на економічне зростання, ніж очікувалося, підкреслюється в документі.

"В результаті виняткових заходів, прийнятих багатьма компаніями з циклічних галузей в ході глобального економічного спаду для згладжування негативної дії на виручку і баланс, багато таких компаній мали помірно вищі показники, ніж Fitch чекало в своїх консервативних прогнозах на 2009р., - відзначає Алекс Гріффітс, глава міжнародного аналітичного підрозділу з корпоративних емітентів в Європі, Близькому Сході і Африці.

В той же час ці ж компанії, за прогнозами агентства, продемонструють найбільш різке відновлення в 2010 і 2011рр. після слабких результатів за 2009р., і ознаки такого відновлення вже з'явилися. Якщо ж відбудеться друга хвиля рецесії, особливо у разі негативної дії на глобальне, а не тільки європейське зростання, дані сектори можуть продемонструвати нижчі, ніж чекає агентство, показники, що може викликати негативні рейтингові дії".

Агентство нагадує, що, як правило, указує на ці ризики, що зберігаються, на рівні конкретних емітентів, використовуючи "негативний" прогноз і/або статус Rating Watch "негативний", і вищезазначені сектори мають невідповідну кількість рейтингів з "негативним" прогнозом і/або статусом Rating Watch "негативний" відносно інших секторів.

Нагадаємо, раніше Світовий банк заявив, що подвійна рецесія не виключена в ряді країн Європи та світу, якщо інвестори втратять довіру при спробах впоратися зі зростанням боргу.

Читайте також:

СБ: Європі загрожує повторна криза

У США розпочинається друга хвиля кризи

Українська економіка вийде на докризовий рівень через 7 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: