Світові ринки знову падають (відео)

Головні індекси європейських бірж впали на майже 10% після вчорашнього обвалу на американських фондових ринках – найбільшого за останні 5 років.

Докладніше - на відео ТСН.

Фондові індекси азійських бірж також різко опустилися. Так, торги в Японії сьогодні закрилися падінням індексу Nikkei до найнижчої позначки від травня 2003 року. Це стало наймасштабнішим одноденним падінням Nikkei за останні 20 років – з часу обвалу фондового ринку в Японії 1987 року. Всього за поточний тиждень індекс Nikkei втратив 24%.

На російських біржах торгів сьогодні не починали – за розпорядженням Федеральної служби фінансових ринків.

Вчора фондові торги у США закрилися різким зниженням головних індексів. Dow Jones вперше з 2003 року впав нижче позначки у 9 тисяч пунктів.

Такий обвал викликав реакцію з боку американської влади. Очікується, що сьогодні президент США Джордж Буш виступить зі спеціальним зверненням, в якому має закликати американців не панікувати, і спробує запевнити їх у тому, що для стабілізації фінансової системи роблять усе необхідне.

Крім того, у Вашингтоні сьогодні відбудеться зустріч міністрів фінансів "вісімки", які обговорюватимуть заходи боротьби з фінансовою кризою.

ВідеоІстерія на фінансових ринках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: