Світові ціни на нафту різко впали

На лондонській та нью-йоркській нафтових біржах вартість "чорного золота" знизилася майже на 4%.

На товарних ринках по обидва боки Атлантики в понеділок, 21 вересня, було зафіксовано падіння цін на сиру нафту майже на 4%.

Ціна жовтневих ф'ючерсів на нафту марки Brent Crude Oil на лондонській біржі IСE за підсумками торгів знизилася на 2,63 долара - до 68,69 долара за барель.

На нью-йоркській біржі NYMEХ ціна жовтневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки Light Sweet Crude Oil знизилася на 2,33 долара - до 69,71 долара за барель.

Аналітики нафтового ринку пов'язують такий відчутний рівень падіння цін з побоюваннями інвесторів, що зростання цін на нафту може відбутися швидше, ніж це дозволяє світова економіка, яка ще не оговталася після кризи.

Крім того, Міжнародне енергетичне агентство нещодавно оприлюднило прогноз про можливе скорочення глобального виробництва електроенергії за підсумками 2009 року. Такого спаду промислового виробництва на планеті не спостерігалося з 1945 року, тобто з часів закінчення Другої світової війни.

Ще один чинник - це заява китайської нафтохімічної компанії Sinopec про те, що попит в КНР на всі види промислового палива, зокрема на дизель, залишається на низькому рівні.

Читайте також:

Нобелівський лауреат з економіки відклав кінець світу

ТОП-50 найдорожчих світових брендів

Глава МВФ: пік світової кризи припаде на 2010 рік

У Мексиканській затоці знайшли гігантське родовище нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: