Світовий банк дастьУкраїні грошей в обмін на підвищення комунальних тарифів

Світовий банк назвав умову подальшої співпраці з Україною та виділення їй матеріальної допомоги та інвестицій.

Світовий банк готовий розширювати співпрацю з Україною в енергетичній сфері за умови впровадження відповідних реформ у сфері ЖКГ.

Про це заявив віце-президент Світового Банку по регіону Європи й Центральної Азії Філіпп де Хуаро під час зустрічі з прем'єром Юлією Тимошенко. "Банк співпрацює з Україною в галузі енергетики більше 10 років, і в нас є високий рівень довіри, який потрібен для цього, тому ми продовжуватимемо розширювати наші проекти", - сказав представник СБ.

Він також зазначив, що в України є великі можливості з реалізації програм енергозбереження. "Україна може заощадити багато грошей шляхом покращення систем енергозбереження, й шлях до цього – збільшення тарифів. Оскільки населення повинне бачити, що цей ресурс щось коштує", - сказав він.

При цьому Хуардо наголосив, що Світовий банк розглядає питання надання великих інвестицій для розвитку газової інфраструктури України, але цей розвиток повинен співпадати з певними реформами.

"Для того, щоб ці інвестиції були стабільними, вони повинні супроводжуватися реформами. І я хочу підтвердити, що з вашою допомогою ми готові рухатися за цим проектом, якнайшвидше", - додав віце-президент Світового банку.

Нагадаємо, на зустрічі з Хуардо Тимошенко повідомила, що до кінця року Україна планує отримати ще одну велику позику від СБ. Отримані гроші мають піти на фінансування політики розвитку України.

Нагадаємо, у серпні Світовий банк вирішив надати Україні позику в розмірі 400 мільйонів доларів терміном на 30 років із п'ятирічним пільговим періодом. Гроші було залучено для фінансового оздоровлення українських банків.

Читайте також:

Тимошенко до кінця року візьме ще один великий кредит

Світовий банк надасть Україні 400 млн доларів

Порошенко: Україна до виборів отримає черговий транш кредиту

МВФ планує виділити Україні четвертий транш 15 листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: