Світовий банк дастьУкраїні грошей в обмін на підвищення комунальних тарифів

Світовий банк назвав умову подальшої співпраці з Україною та виділення їй матеріальної допомоги та інвестицій.

Світовий банк готовий розширювати співпрацю з Україною в енергетичній сфері за умови впровадження відповідних реформ у сфері ЖКГ.

Про це заявив віце-президент Світового Банку по регіону Європи й Центральної Азії Філіпп де Хуаро під час зустрічі з прем'єром Юлією Тимошенко. "Банк співпрацює з Україною в галузі енергетики більше 10 років, і в нас є високий рівень довіри, який потрібен для цього, тому ми продовжуватимемо розширювати наші проекти", - сказав представник СБ.

Він також зазначив, що в України є великі можливості з реалізації програм енергозбереження. "Україна може заощадити багато грошей шляхом покращення систем енергозбереження, й шлях до цього – збільшення тарифів. Оскільки населення повинне бачити, що цей ресурс щось коштує", - сказав він.

При цьому Хуардо наголосив, що Світовий банк розглядає питання надання великих інвестицій для розвитку газової інфраструктури України, але цей розвиток повинен співпадати з певними реформами.

"Для того, щоб ці інвестиції були стабільними, вони повинні супроводжуватися реформами. І я хочу підтвердити, що з вашою допомогою ми готові рухатися за цим проектом, якнайшвидше", - додав віце-президент Світового банку.

Нагадаємо, на зустрічі з Хуардо Тимошенко повідомила, що до кінця року Україна планує отримати ще одну велику позику від СБ. Отримані гроші мають піти на фінансування політики розвитку України.

Нагадаємо, у серпні Світовий банк вирішив надати Україні позику в розмірі 400 мільйонів доларів терміном на 30 років із п'ятирічним пільговим періодом. Гроші було залучено для фінансового оздоровлення українських банків.

Читайте також:

Тимошенко до кінця року візьме ще один великий кредит

Світовий банк надасть Україні 400 млн доларів

Порошенко: Україна до виборів отримає черговий транш кредиту

МВФ планує виділити Україні четвертий транш 15 листопада

ВідеоСБ вимагає підвищення комунальних тарифів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: