СБ готовий подумати про кредит для України в розмірі 350 млн доларів

Світовий банк готовий надати ще один кредит, хоча сумнівається, що це покращить ситуацію в Україні під час виборів.

Світовий банк готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 мільйонів доларів.
Про це заявив директор СБ по Україні, Білорусі й Молдові Мартін Райзер.

"Сам факт, що ми погодилися виділити перші 400 млн дол. у рамках програми з реабілітації фінансового сектору, свідчить про те, що нам вдалося досягти непоганих результатів у взаємодії з урядом і НБУ. Ми працюємо в досить конструктивному режимі", — заявив він.

"СБ готовий розглянути виділення Україні наступного кредиту в розмірі 350 млн дол., щоб продовжити співробітництво в цьому напрямі", — наголосив Райзер.
Водночас він відзначив, що в найближчі кілька місяців Україна житиме під знаком виборів, що не спрощує ситуацію.

"Та ми продовжимо роботу з урядом і НБУ на технічному рівні, щоб процеси не зупинялися. Причому не тільки в питаннях реабілітації фінансового сектору, а й за багатьма іншими напрямами", — відзначив він.

При цьому Райзер уточнив, що йдеться про поліпшення інфраструктури, підвищення енергоефективності, реформи в енергетичній і комунальній сферах, у пенсійній системі та охороні здоров’я, податкову і адміністративну реформи, реформування судової системи й сфери державних закупівель.

"Якщо ми правильно вибудуємо логіку цих процесів, то рано чи пізно, до чи після виборів, вони приведуть до позитивних результатів. До речі, ті зміни в законодавстві, які Верховна Рада ухвалила наприкінці липня, — хороший приклад того, що навіть за умов жорсткої політичної боротьби український парламент може приймати справді важливі рішення", — підкреслив Мартін Райзер.

Читайте також:

Кредит Європи не допоможе Україні погасити газові борги

МВФ висунув Україні жорсткі вимоги в обмін на кредит

Росія не відчуває необхідності давати Україні кредит

Байден виділив для України 120 млн дол. на благодійність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: