Світовий банк надав Білорусі 125 мільйонів доларів

Отримані кошти підуть на реалізацію проекту енергоефективності.

Білорусь і Світовий банк підписали 8 червня угоду про позику в 125 млн. для проекту з енергоефективності.

Підпис під документом поставили голова Державного комітету із стандартизації Білорусі Валерій Корешков і директор відділу України, Білорусі та Молдови Світового банку Мартін Райзер.

Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила надання Республіці Білорусь позики у розмірі 125 млн. доларів для фінансування проекту "Підвищення енергоефективності" вартістю 193,1 млн. доларів.

Основним завданням проекту є перетворення опалювальних котельних, розташованих у ряді міст Білорусі, ТЕЦ. В результаті на основі установки сучасних газотурбінних установок і газомоторів буде отримано близько 90 МВт додаткової електричної потужності.

Очікується, що ефективність виробництва тепла і електроенергії на об'єктах проекту збільшиться на 30%. За попередніми підрахунками, щорік буде заощаджено близько 90 млн. куб. м природного газу, що приведе до скорочення викидів СО2 на 165 тис. тонн на рік.

Позика Світового банку буде надана на умовах погашення протягом 16 років з відстроченням виплат основної суми боргу на 6 років. Реалізація проекту, що фінансується Світовим банком, почнеться в 2009 року і займе 5 років.

Читайте також:

Між Росією та Білоруссю розгорілася "молочна війна"

Лукашенко порадив міністру фінансів Росії полікуватися

Лукашенко заборонив білорусам кланятися Росії

Білорусь відмовилася отримувати кредит від Росії в рублях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: