Світовий банк роздав рекордну суму кредитів

За минулий фінансовий рік Світовий банк профінансував 767 проектів країн, що розвиваються, на суму в майже 60 мільярдів доларів.

В 2008-2009 фінансовому році, який завершився 30 червня, Світовий банк видав для підтримки країн, що розвивають, рекордну суму кредитів – майже 60 мільярдів доларів.

За вказаний період банк профінансував 767 проектів, виділивши для боротьби з кризою 58,8 мільярда доларів, що на 54% більше, ніж роком раніше.

"Цього року значно зросла кількість країн, які просять Світовий банк про допомогу, і ми вважаємо, що ця тенденція триватиме в 2010 році", - зауважив глава банку Роберт Зеллік.

"Мільйони людей все ще страждають, і ми маємо і надалі допомагати країнам зберегти фінансування таких життєво важливих сфер як інфраструктура, інвестиції в людський капітал і системи забезпечення соціальних гарантій. Інакше ми ризикуємо позбутися всіх результатів роботи щодо боротьби з бідністю за останні роки", - наголосив він.

В рамках програм допомоги країнам, що розвиваються, СБ виділив 20,7 мільярда доларів на фінансування інфраструктури і створення нових робочих місць. Крім того, наприклад, Білорусі банк дав позику у 125 мільйонів доларів для проекту з енергоефективності.

Україна отримала від СБ 350 мільйонів доларів першого траншу кредиту та має отримати ще близько 400 мільйонів до кінця року, якщо виконає умови, які висунула світова інституція щодо оздоровлення банківської системи країни.

Читайте також:

Світові фондові ринки встановили рекорд двадцятиріччя

Найбільш абсурдні бізнес-події року

Сорос дасть Україні мільйони доларів

Світовий банк висунув Україні умови для отримання кредиту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: