Світовий банк: Україні треба підвищити комунальні тарифи одразу вдвічі

Істотного підвищення тарифів в Україні на газ, опалення і електроенергію не було, починаючи з 2006 року.

У Світовому банку переконані, що підвищення тарифів в Україні не уникнути, причому на відміну від минулого року тарифи вже необхідно підвищувати не поступово, а одразу на 100%. Про це повідомив старший економіст представництва Світового банку в Україні Пабло Сааведра.

Він підкреслив, що істотного підвищення тарифів в Україні на газ, опалення і електроенергію не було, починаючи з 2006 року. За цей час сформувався істотний фінансовий тиск на енергетичний сектор, і зараз поступове підвищення тарифів вже не вирішить проблеми.

Він нагадав, що в 2009 році Світовий банк рекомендував поступове підвищення тарифів, але в 2010 році, на думку фахівців Світового банку, вже необхідне разове істотне збільшення тарифів. Сааведра нагадав, що Світовий банк рекомендує підвищити тарифи на 100%, і якщо цифра буде істотно нижчою, результатів таке підвищення не принесе.

Зазначимо, для виведення української економіки з кризи Світовий банк також рекомендує новому уряду негайно приступити до реалізації непопулярних реформ, серед яких встановлення максимального розміру пенсій, підвищення пенсійного віку та зниження пенсійних виплат працюючим пенсіонерам.

Читайте також:

Світовий банк порадив Азарову знизити пенсії

Тігіпко обіцяє робити реформи та підвищити тарифи

Новий уряд підвищить ціну на газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: