Світовий банк: економіка відновлюється швидше, ніж очікувалося

Світовий банк відзначає, що економіка відновлюється швидше, ніж до цього очікувалося, але темпи відновлення різні в різних країнах.

Відновлення економіки в світі йде швидше, ніж очікувалося.

Про це заявив президент Світового банку Роберт Зеллік у зверненні до міжнародного комітету з валюті та фінансів.

"Відновлення економіки йде більш швидкими темпами, ніж очікувалося. Відповідно до доповіді МВФ про стан світової економіки, відновлення буде йти різними темпами в різних країнах, при цьому країни з більш розвиненою економікою будуть відновлюватися повільно, а зростаючі ринки і країни, що розвиваються - більш швидко. Світовий банк поділяє точку зору, що відновлення економіки в конкретних країнах все більшою мірою визначається внутрішніми факторами, ніж зовнішніми", - сказав Зеллік.

Серед країн, що розвиваються Зеллік особливо відзначив успіхи Індії та Китаю, яким завдяки своєчасним заходам вдалося повернути промислове виробництво на рівень, який можна порівняти з докризовим.

"Суттєві запаси резервної потужності залишаються у Східній Європі та Центральній Азії", - зазначив голова Світового банку.

За його словами, у світлі зростаючих фінансових потреб з боку багатьох країн необхідна велика рухливість валютних курсів.

"Більший баланс між рухливістю валютного курсу і більш жорсткою фінансовою політикою були б корисні з цієї точки зору. Банк також вважає, що обмежений тимчасовий контроль над фінансовими надходженнями був би корисний. Також Світовий банк вважає необхідною лібералізацію відтоку коштів для обмеження небажаного тиску на потоки капіталу", - сказав він.

Читайте також:

МВФ прогнозує нову рецесію

Всесвітній банк бідкається, що з Україною "дуже важко"

Складено список найбагатших іноземців, які відкрили бізнес в Україні

Українські банки стали менш прозорими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: